Aktyvios veikliosios medžiagos kosmetikoje

 In Be kategorijos
Korėjietiška kosmetika šiuo metu labai populiari.
Taip yra todėl, kad korėjietės moterys garsėja gražia oda ir ilgai džiaugiasi jaunatviška išvaizda.
Negana to, rūpinimasis grožiu joms yra didelis malonumas.
Grožio ritualas paprastai yra 10 žingsnių.
Garsiausias Korėjos kosmetikoje naudojamas veikliasias medžiagas galima rasti lenkų prekės ženklo „Clarena“ priežiūros priemonėse.
 • Syn-Ake – biomimetinis peptidas, imituojantis gyvatės nuodus Tropidolaemus wagleri. Jis slopina neuromediat

  orių veikimą, o tai leidžia slopinti raumenų ląstelių susitraukimus. Naudojant odos priežiūros kosmetikoje, jis išlygina mimikos raukšles. Syn -Ake turi į botoksą panašų poveikį. Rodo išlyginančias ir raukšles mažinančias savybes. „Clarena“ kosmetikoje gyvačių nuodai yra kosmetikoje:

Snake Concentrate (ampulė Inteligent Concentrates)
60 Seconds Snake Cream
Snake Fluid Fondation
Algaplast Snake Mask
 • Kregždžių seilės – žaliava, gauta iš Salanga lizdų, turinti daug maistinių medžiagų, tokių kaip natris, kalis, kalcis, magnis, fosforas, geležis, riebalų rūgštys, amino rūgštys, angliavandeniai. Jis suteikia kamieninėms ląstelėms energijos augimui ir taip padidina fibroblastų skaičių. Dėl savo savybių kregždžių seilės palaiko odos regeneraciją, žaizdų gijimą ir ląstelių atsinaujinimą. Veikia prieš odos senėjimą:
Salangana Concentrate (ampulė mezoterapijai Inteligent Concentrates)
 • Voro šilkas – sintetinis voratinklis su apsauginėmis ir glotninančiomis savybėmis. Puikiai tinka odos priežiūrai. Ant paviršiaus susidaro apsauginė plėvelė, neleidžianti garuoti vandeniui, todėl palaikomas tinkamas drėkinimas. Voro šilkas taip pat apsaugo nuo neigiamo išorinės aplinkos poveikio. Be to, jis lygina odą neapsunkindamas jos ir leidžia laisvai kvėpuoti. Jis naudojamas „Clarena“ kosmetikoje:
Spider Silk Pearls
 • Poli-Helixan PF (sraigių mucinas gleivės)- tai Helix aspersa gleivių filtratas, turintis daug naudingų ingredientų
 • : alantoino, baltymų, vitaminų (daugiausia A, C ir E), AHA rūgščių, mukopolisacharidų, proteolitinių fermentų, kolageno ir elastino. Jų dėka jis turi antiseptinį poveikį odai, padeda pašalinti negyvas epidermio ląsteles, skatina kolageno ir elastino sintezę, kovoja su laisvaisiais radikalais, gerina odos elastingumą, turi priešuždegiminių ir drėkinamųjų savybių. „Poly-Helixan“ yra naudojamas kovos su senėjimu priemonėse, mažina netobulumus, randus ir strijas, antioksidantas, regeneruojantis, kovoje su spuogais, malšina uždegimą ir sudirgimą, drėkina. „Clarena“ kosmetikoje sraigių gleivės naudojamos:
Snail Mucin Cream
Snail Mucin Elixir
Snail Concentrate
Snail Gel Mask
Algaplast Snail Mask
 • Koloidinis auksas– terapinės aukso savybės buvo žinomos nuo seniausių laikų. Jis mažina patinimą, malšina skausmą, gerina nuotaiką, regeneruoja ir atjaunina. Iš išorės tepamas koloidinis auksas suteikia odai švytėjimo, ji tampa spindinti ir atrodo gaivi bei skaisti. Clarena naudoja koloidinį auksą EGF Golden Line kosmetikoje:
EGF Peptide Gel
EGF Gold Tonic
EGF Peptide
Gold Elixir
EGF Gold Mousse Cream
 • Vitaminas U – junginys, gautas iš metionino, pirmą kartą išskirtas iš kopūstų lapų – pagrindinis vitamino U šaltinis. Iš pradžių buvo nustatyta, kad jis yra antihistamininis, priešuždegiminis. Vėlesni tyrimai parodė, kad jis puikiai tinka ir odos problemoms spręsti- pagerina epidermio gijimą ir regeneraciją (tris kartus padidina regeneracijos greitį). Be to, jis malšina sudirgimą ir uždegimą. Jis taip pat yra antioksidantų šaltinis. Štai kodėl jis tapo svarbia jautrios ir dirglios odos, įskaitant kruperozinę, kosmetikos sudedamąja dalimi. „Clarena“ kosmetikoje vitaminas U naudojamas „Redless U Line“ kosmetikoje:
Rose Tonic
Ambora U Mask
Ambora U Concentrate
Redless U Cream
 • Placenta – „Clarena“ kosmetikoje buvo naudojama dviejų tipų. Viena – gyvūninės kilmės –  Placenta koncentrate, ampulėje, esančioje „Intelligent Concentrates“ rinkinyje iš nuodų linijos. Joje gausu veikliųjų medžiagų: baltymų, fermentų, lipidų, cukraus, karbamido ir mineralinių druskų. Ji skatina odos medžiagų apykaitos procesus, drėkina ir maitina. Antrasis tipas vadinamas BIO-Placenta, sintetinė žaliava, kurioje gausu EGF, IGF-1, rūgštinės FGF, bazinės FGF, VEGF ir vitamino B9 epidermio augimo faktorių. Po 18 metų augimo faktorių gamyba smarkiai sumažėja – prasideda senėjimo procesas. „BIO-Placenta“ yra 5 veiksnių derinys, kurio dėka galime stebėti sinergijos efektą. Ji turi prieš raukšlinių ir anti senėjimo savybių, skatina odos atsinaujinimą ir atgaivina. Be to, ji skatina kolageno sintezę ir naujų ląstelių augimą. BIO-Placenta buvo naudojama EGF Golden Line kosmetikoje:
EGF Peptide Gel
EGF Gold Tonic
EGF Peptide Gold Elixir
EGF Gold Mousse Cream
 • Rubinas – rubino mikrokristaliai apšviečia odą, atkuria spindesį, optiškai lygina ir pašalina spalvos pasikeitimą. „Clarena“ kosmetikoje rubinas:
Express Ruby Lift
Recent Posts

Leave a Comment

0

Start typing and press Enter to search