Kompanija „ProfBeauty“ cosmetics – tai didmeninė ir mažmeninė prekyba estetinės kosmetologijos, dermatologijos, klasikinės kosmetologijos, SPA produktais, įranga. Nuolat bendradarbiaujame su grožio specialistais, kosmetologais ir gydytojais dermatologais. Mes atstovaujame pasaulyje pripažintus prekinius ženklus. Rengiame pristatomuosius ir mokomuosius seminarus, suteikiame visą reikalingą informaciją apie šių linijų produktus. Taip vyksta nuolatinis bendradarbiavimas, užtikrinantis optimaliausią rezultatą klientui.

Mes siūlome prekės ženklų produkciją – Revitajal, Mesosystem, MCCM medical cosmetics, CaromedItalia ir kitą produkciją. Tai – geriausi produktai, skirti kosmetologams, vizažistams, dermatologams, plastikos chirurgams, SPA centrams. Medicininės paskirties produktų asortimentas atitiks specialistų lūkesčius, visos priemonės yra praėjusios griežčiausius reikalavimus ir atitinka EU standartus. Kosmetikos produktų linijos skirtos profesionaliam ir kasdieniniam naudojimui. Kompanijos sėkmingai kuria inovatyvią kosmetiką, kuri pasižymi gydomosiomis savybėmis ir itin aukšta produktų kokybe.

Mūsų tikslas:
• atrinkti tuos profesionalius produktus darbui , kurie yra saugūs, kokybiški ,paremti naujausių technologijų bei atliktais tyrimais.
• Kiekvienam mūsų klientui pasiūlyti efektyviausią paslaugų ir produktų paketą.

Mūsų komanda, kurią sudaro medicininį išsilavinimą turintys specialistai, visada patars kokius produktus išsirinkti, kad Jūsų klientai liktų patenkinti!

0

Start typing and press Enter to search